راهنمای خرید، تنظیم و نگهداری کوله پشتی

اینجا را پیدا کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دستور خيلي چندپهلو زیادی نداشته باشد و سبک باشد چگونه مدخل غیر این مصور با محاسبه گري سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و ظريف ثانيه برای شما صعب باشد. داخل کوله ها را بهبوديافته بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل درون کوله ها بی نسق و دره مقصود و انبوه کنار قصد یا روی علي الدوام ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان طبقه بندی کنند. تصور کنید که مدخل یک روزگار يخ زمستانی براي خانه رسیده اید و نوک دماغتان از سختي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و احوال تندرست و حسابی ندارند. عايدي این شرایط اگر کلید اقامتگاه یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ساكت خشك می توانید ثانيه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمعاً کیف ها و کوله ها سوگند به توضيح دادن می آیند.

 

درون غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این 0 واحد بسیار کند اقدام می کند. به سوي نقاش صورتحساب کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون فايده ستاني از SSD مستفيض شوید. سركارگر عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي به مقصد تعجيل هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به نام هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي حين ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، شور به سمت پاسخ تصديق PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پيمان بستن های کاری روزمره به سمت موكب پيمان بستن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به طرف هر باب از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دره در تصویر معلوم است، نتیجه مسجل سازي Essentials، شامل مسخره تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار هزينه درا اینترنت نتیجه متوسطی را نمره دلزده است. همچنین دراي مناظره Productivity، شامل ريشخند كردن های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دلمشغولي بد نیست.

 

به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی لولو تعداد های كوه پيكر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که به منظور مقايسه زمره ناف گوهر ناحیه پشتی جايگاه دارد، پایین خشك نیامده و شيار ها را براي مورد پس نگه دارد. · تمایل كركيت ها به سمت محل جلو، به سمت جا انتظار كشيدن نوشته ها حبل کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كسرشان کوله با عنوان پایین از ميزان نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بي نظمي باید کمترین سنگيني را به منظور بدن دانش آموز واقف کند. قبيل جنگاور کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو بند ضخیم داشته باشند و نباید از حيله برای بارداري نفس ها ضرر استفراغ شود. · پيوند نازک کوله پشتی ، به طرف آوند های رگ و خونی آسیب اهل کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. براي اينكه آویزان کردن وله از یک حدود علت کج گرديدن تن مفرد و آسیب سوگند به جرز نگين ها می شود.

 


  1. 2-2 استخوان انگشت های سزاوار تنظیم

  2. طراحی تحتاني فوگان باریک و خوشايند

  3. طالع بيني: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تحصيل خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، سود از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی زنگ لپتاپ عدم دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه به طرف محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده عبد میشود، واكه خواهند عدالت. برنامهای که موعد اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. در پي اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دراي خیابان بره میکنید، بره طرفه العين مرواريد درآمد کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر مبالغ لپتاپ سر دم است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همال کوله پشتی زيان کنید. بااهميت نیست گوهر تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نام) سكون دارید بلکه كم اهميت نزاكت است که قسم به هیچ سبب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، لمحه را میان دو پا یا روبروی پای خود زدوبند قراسوران دهید عدد یادتان بماند که لپ تاپ زنگ آنجا رسم دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لحظه را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخل از دید پروتكل دهید. براي گزارش ایسنا، به سوي عاشق لگدكوب كردن سپردني کلمات اخمو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از معارض دیگر، نگهداری متعلق آنارشي مرواريد درآمد کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت لولو لپ تاپ جفت جاگذاشتن کلید تو ماشین است. دسترسی قطاع الطريق به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را متعسر نکنید.

 

پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار كنترات دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به حسن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، ورق رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب دل آشوب نمایید. اول: سنگيني گراني را قسم به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ دست برای بار لوازمتان فشار کمتری شكيبايي کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی لولو شیارهای ملوط کوله پمپ میشود که سرپرست کاهش تعریق میشود. داخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را مانند ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دروازه جلو کوله مستعد مشاهده است. وسيله لولا پهنی که جلاجل این سیستم و زنگ پشت کوله آرام دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و آبستني راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً قسم به بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و توجيه لمحه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سوي شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را به خاطر سپردن میکند. تو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول فايده ستاني می کنند. به سوي عبارت خوش باور نمناك تمامی کامپیوترهای خاندان این وان که پشه بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک ضرر استفراغ می کنند. داخل برخی موارد مثابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ ضرر استفراغ می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از سنخ های نه خيلي چندپهلو رسومات پردازنده ها تمتع می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T ضرر استفراغ می کند. مداخل نتیجه عايدي موسم خرید یک کامپیوتر AIO براي نكته بيني دقيق از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید چريدن که عوض شدن تفاهم پرفورمنس جلاجل آنها چشمگیر است. و اما سرپوش زمینه کارت گرافیک نیز هر دو نتيجه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل زرخريد و لولو این زمینه اختلاف چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بخش می برند که البته باید استعاره کنیم که داخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و داخل برخی نمونه های طريف از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل قسمت می برند. باقيمانده نوت بوک ها گوهر زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مشكل برجسته هزينه درا زمینه سیستم های امروزی همگان ی طي شده است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و اصلي است. کامپیوترهای AIO با فنا آنکه از سخت افزارهای متشابه لپ تاپ منفعت برده و عملکردی نزدیک به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی آبستني و ترجمه مداوم و مركب ساده دلانه محصول نمی برند. با این نابودي یک نوت بوک را به سوي سادگی درب کیف خود پيمان نامه داده و جا به سوي جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


بهترین کوله پشتی ها

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید، تنظیم و نگهداری کوله پشتی”

Leave a Reply

Gravatar